2009-11-06 Spotkanie dla dyrektorów w sprawie organizacji klas lotniczych, Grudziądz
Aeroklub Poznański oraz Aeroklub Nadwiślański zapraszają dyrektorów i szefów wyszkolenia na kolejne spotkanie poświęcone organizacji klas lotniczych. Spotkanie przewidziane jest dla przedstawicieli Aeroklubów i Ośrodków Szkolenia Lotniczego zarówno realizujących program klas lotniczych jak też zainteresowanych utworzeniem takich klas w swoich Aeroklubach lub Ośrodkach Szkolenia Lotniczego.
Celem spotkania jest przedstawienie schematów, wzorców działania oraz przykładów z tworzenia klas lotniczych w Poznaniu, jak również dyskusja i wymiana doświadczeń z innymi Aeroklubami, gdzie takie klasy już utworzono.
W ramach spotkania, w związku ze zwołaniem Zjazdu Krajowego Aeroklubu Polskiego, przewidziana jest również dyskusja przedzjazdowa.

Spotkanie odbędzie się na Lotnisku w Lisich Kątach w dniach 6 - 8.11.2009.
Dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie. Cena pobytu w ośrodku w Lisich Kątach wynosi 90 zł (dwa noclegi + wyżywienie od pt. kolacji do nd. śniadania).

Zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy kierować do dnia 05.11.2009 r. do p. Anny Wiśnieckiej e- mail: administracja@lisie.pl

Ramowy program spotkania:

06.11.09
do godz 19.00 – przyjazd uczestników, kolacja, spotkanie przy kominku
07.11.09
9.00 - śniadanie
14.00 – obiad
16.00 – 19. 00 – przedstawienie wzorców i schematów działania klas lotniczych (dyr. A. Poznańskiego), dyskusja
19.00 - kolacja
- spotkanie przy kominku - ciąg dalszy dyskusji
08.11.09
09.00 – śniadanie, rozjazd uczestników