2007-11-10 Pośmiertny awans na wyższe stopnie oficerskie dla pilotów Aeroklubu Poznańskiego, Warszawa
W dniach 9-10. listopada 2007r. na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się uroczystości Katyń Pamiętamy - Uczcijmy Pamięć Bohaterów, podczas których zostały odczytane nazwiska 14 tys. 113 ofiar zbrodni katyńskiej, awansowanych przez Ministra Obrony Narodowej do wyższych stopni wojskowych i służbowych.
Wśród mianowanych znaleźli się również członkowie Aeroklubu Poznańskiego z okresu przedwojennego zamordowani w 1940 roku w Katyniu:
- por. pil. Zbigniew Kapuściński został pośmiertnie mianowany na stopień kapitana,
- ppor. pil. Janina Lewandowska pośmiertnie mianowana na stopień porucznika.