2004-11-16 Piotr Jarysz najlepszym pilotem szybowcowym w?ród juniorów, Warszawa
Komisja Szybowcowa Aeroklubu Polskiego na posiedzeniu w dniu 16 listopada 2004r. ustaliła kolejno?ć tabeli Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów na rok 2005. Piotr Jarysz zaj?ł pierwsze miejsce i tym samym znalazł się w podstawowym składzie reprezentacji Polski na IV Szybowcowe Mistrzostwa ?wiata Juniorów w klasie standard (Husbands Bosworth, Wielka Brytania, 31.VII-20.VIII.2005r.). Tym samym po raz trzeci zawodnik Aeroklubu Poznańskiego znajdzie się w reprezentacji kraju na Szybowcowe Mistrzostwa ?wiata Juniorów (do tej pory udało się to Michałowi Smorawskiemu na I SM?J i Piotrowi Jaryszowi na III SM?J). Wojtek Kolasiński zajmuje 7. miejsce w kadrze Juniorów, a Grzegorz Mikuła jest 20.