2020-05-01 Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego 2020, Kobylnica
Informacja Działu Szkolenia Aeroklubu Poznańskiego:

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi ograniczeniami aktualnie nie jest możliwe przeprowadzenie Konferencji Bezpieczeństwa Lotniczego w planowanym terminie.
Jednakże każda osoba chcąca wykonywać loty z lotniska w Kobylnicy EPPK i/lub w Kąkolewie EPPG zobowiązana jest zapoznać się z prezentacją multimedialną BL 2020.
Potwierdzeniem zapoznania się z materiałami zawartymi w prezentacji jest złożenie przed planowanym wykonywaniem lotów oświadczenia u Szefa Szkolenia.
Właściciele statków powietrznych i piloci niezrzeszeni, którzy bazują statki powietrzne na lotnisku EPPK i nie mają podpisanego „oświadczenia /porozumienia w sprawie zasad prowadzenia operacji lotniczych z EPPK” zobowiązani się do jego podpisania oraz przed planowanym wykonywaniem operacji zaliczenia KWT z zasad wykonywania lotów.

Pobierz Prezentację BL 2020 (17 MB)