2020-05-01 Regulamin AP w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, Kobylnica/Kąkolewo
W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi ograniczeniami, każda osoba chcąca wykonywać loty z lotniska Poznań/Kobylnica EPPK i/lub Kąkolewo EPPG zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem wykonywania lotów oraz przebywania na terenie Aeroklubu Poznańskiego.
Potwierdzeniem zapoznania się z informacjami zawartymi w regulaminie jest podpisanie „Oświadczenia” oraz wypełnienie Ankiety Epidemiologicznej.
Dokumenty można pobrać w budynku administracyjnym Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy, 1 p. przy skrzynce zgłaszania operacji lotniczych.

Pobierz REGULAMIN WYKONYWANIA LOTÓW ORAZ PRZEBYWANIA NA TERENIE AEROKLUBU POZNAŃSKIEGO (obowiązuje od dnia 4 maja 2020).