2018-03-25 Turniej piłki nożnej 2018, Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej
W dniu 25.03.2018 na hali Centrum Sportu rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni Prezesa Aeroklubu Poznańskiego. W turnieju wzięło udział 6 zespołów - 3 z Aeroklubu Poznańskiego (Kadra APOZ, Albatrosy i Wilga Lovers) oraz 3 z Centrum Kształcenia Lotniczego Politechniki Poznańskiej (PSP PP, FC Samolot 320 i FC Samolot 737).
Pierwszą fazę turnieju rozegrano w 2 grupach systemem każdy-z-każdym. do drugiej fazy wyszły 4 zespoły (Kadra APOZ, Albatrosy, PSP PP i FC Samolot 320), które rozegrały półfinały systemem pucharowym.
Po trudnych meczach zwycięzką okazała się drużyna Kadry APOZ. Drugie miejsce zajęła drużyna FC Samolot 320, a trzecie PSP PP.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju, którego celem jest integracja środowisk lotniczych zgromadzonych wokół Aeroklubu Poznańskiego. Mamy nadzieję, że tym spotkaniem rozpoczniemy coroczną tradycję sportową w naszym Aeroklubie.
W linku galeria zdjeć z turnieju.