2018-03-15 Kurs teoretyczny do Licencji pil. samolot. PPL(A), szybowc. SPL, balonowego BPL
Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej (Organiz. Szkol. Lotn. ATO) zaprasza na szkolenia teoretyczne do Licencji Pilota Samolotowego PPL(A), Pilota Szybowcowego SPL oraz Pilota Balonowego BPL.

Szkolenia będą realizowane w trybie weekendowym począwszy od 24 marca 2018.
Koszt kursu PPL(A) wynosi 1200 zł (1000 zł dla osób uczących się, które nie ukończyły 26 roku życia) - 9 weekendów;
Koszt kursu SPL wynosi 750 zł (600 zł dla osób uczących się, które nie ukończyły 26 roku życia) - 6 weekendów;
Koszt kursu BPL wynosi 750 zł (600 zł dla osób uczących się, które nie ukończyły 26 roku życia) - 6 weekendów.

Zgłoszenia na kurs proszę przesyłać do 15 marca na adres: paulina.matecka@aeroklub.poznan.pl.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 marca br. (piątek) o godzinie 16:00 na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy.
Zdjęcia zamieszczone w artykule: