2018-03-18 Walne Zgromadzenie Aeroklubu Poznańskiego, Poznań
W dniu 18 marca 2018 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Poznańskiego.
Walne Zgromadzenie zatwierdziło Sprawozdania władz Aeroklubu (Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego) oraz Sprawozdanie Finansowe za rok 2017.

Podczas obrad wręczono Nagrody Aeroklubu Poznańskiego Złote Skrzydło za rok 2017.
W kategorii Osiągnięcie sportowe roku nagrodę otrzymała Beata Choma pil. balonowy, która w minionym roku stanęła na najwyższym podium IV Mistrzostw Europy Kobiet w balonach na ogrzane powietrze i zdobyła tytuł Mistrzyni Europy 2017.
Za całokształt działalności nagrodę otrzymał pil. balonowy i szybowcowy Zbyszek Meller.