2018-02-25 Szymon Pilarski (1993-2018), Poznań
W dniu 25 lutego 2018 roku, w wieku 24 lat odszedł nasz kolega, przyjaciel Szymon Pilarski.

Z Aeroklubem Poznańskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w modelarni AVIA (od 2005 r.) pod okiem śp. instr. Piotra Zawady. Będąc członkiem sekcji modelarskiej Aeroklubu Poznańskiego reprezentował jego barwy na zawodach rangi mistrzowskiej i pucharowej. Czterokrotnie wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów w klasie F4B.
W wolnych chwilach pomagał przy organizacji imprez sportowych, takich jak: Zlot Gigantów, Młodzi Modelarze na Start, Zawody halowe w klasie F1N.
Poza modelarstwem jego pasją były piłka nożna i rower - w 2016 roku brał udział w zorganizowanej wyprawie rowerowej na Śnieżkę. Przemierzył rowerem tysiące kilometrów.
Uroczystości pogrzebowe odbyły się na Cmentarzu Naramowice w Poznaniu.