2017-09-30 Podsumowanie sezonu szybowcowego 2017, Kobylnica
W ramach projektu finansowanego z budżetu Aeroklubu Poznańskiego pod nazwą: "Szkolenie szybowcowe dla uzdolnionej młodzieży" instruktorzy mieli pod swoimi skrzydłami dwie grupy szkoleniowe: grupa szkolenia podstawowego (szkolenie podstawowe, szkolenie z celności lądowania, przeszkolenie na nowy rodzaj startu za samolotem) składająca sie z 10 osób oraz grupę zaawansowaną (szkolenia na nowy typ startu za samolotem, nauka lotów termicznych) liczącą 20 osób.

Łącznie nasi podopieczni wylatali podczas szkolenia ponad 600 godzin. Ośmioro naszych uczniów uzyskało licencje szybowcową SPL. Do tej grupy należą: Weronika Borowicz-Kujawa, Tycjan Czornik, Michał Durczewski, Adam Jerzyński, Kamil Kornobis, Michalina Maciata-Maksymowicz, Teresa Walkowiak, Jakub Weiss.

Gratulujemy!
Zdjęcia zamieszczone w artykule: