2017-11-18 Kurs teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego PPL(A), Poznań/Kobylnica
Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej zaprasza na szkolenie teoretyczne do Licencji Pilota Samolotowego PPL(A).
Szkolenie będzie realizowane weekendowo od 18 listopada do 4 lutego 2018 (110 godzin wykładów).
Koszt kursu wynosi 1000 zł (750 zł dla osób uczących się, które nie ukończyły 26 roku życia).
Zgłoszenia na kurs proszę przesyłać do 14 listopada na adres: miroslaw.wrzesniewski@aeroklub.poznan.pl.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 listopada br. (środa) o godzinie 18:00 na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy.
Zdjęcia zamieszczone w artykule: