2017-09-23 Otwarte Zawody Ogólnopolskie w klasie F3K Orion Cup, Poznań/Kobylnica
W dniu 23 września 2017 r. na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy odbyły się Otwarte Zawody Ogólnopolskie zaliczane do Pucharu Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych Wyrzucanych z Ręki F3K "Orion Cup". Organizatorem była Sekcja Modelarska Aeroklubu Poznańskiego, a zawody prowadził Adam Siama.

Do rywalizacji stanęło 13 zawodników (w tym dwóch juniorów). Mimo przelotnych opadów deszczu udało się rozegrać 7 rund. O godzinie 15.00 nastąpiła ceremonia zakończenia zawodów. W kategorii juniorów: I miejsce Adam Koszałka (Aeroklub Krakowski), II miejsce Kacper Chrószcz (Aeroklub ROW). W kategorii seniorów: I miejsce Andrzej Piłatowicz (Aeroklub Warszawski), II miejsce Adam Siama (Aeroklub Poznański), III miejsce Rafał Budzoń (GSML).

Zobacz wyniki.