2014-09-06 60-lecie Polskich Skrzydeł, 31. BLT Krzesiny
Dowódca 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz Dowódca 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny mają zaszczyt zaprosić członków Aeroklubu Poznańskiego na uroczyste obchody "60-lecia Polskich Skrzydeł w Krzesinach" w dniu 6 września 2014 roku do 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Każdy członek Aeroklubu, który chciałby uczestniczyć w tych uroczystościach powinien wysłać maila do dnia 03.09.2014 (włącznie) na adres krzysztof.maciejewski@aeroklub.poznan.pl (w treści maila imię i nazwisko oraz przynależność do sekcji).
Wyjazd odbędzie się autobusem dnia 06.09.2014r. o godzinie 10:30 z parkingu obok budynku Aeroklubu Poznańskiego. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!