2014-03-16 Walne Zgromadzenie Aeroklubu Poznańskiego, Poznań
W dniu 16 marca 2014 r. w sali konferencyjnej POSiR Tor Regatowy Malta odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Poznańskiego.
Zgromadzenie przyjęło sprawozdania Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego AP oraz zatwierdziło Bilans za rok 2013.
Ponadto Walne Zgromadzenie AP na wniosek Zarządu AP nadało instr. Ireneuszowi Materniakowi godność członka honorowego Aeroklubu Poznańskiego.
W trakcie obrad Kapituła wyróżnienia "Złotego Skrzydła" wręczyła nagrody za rok 2013:
- w kategorii „osiągnięcie sportowe roku” Kapituła przyznała Złote Skrzydła koleżankom Magdalenie Stróżyk i Katarzynie Żmudzińskiej za zdobycie podczas ubiegłorocznych XVI Mistrzostw Świata w Akrobacji Szybowcowej złotego medalu w klasyfikacji drużynowej,
- w kategorii „działacz roku” Kapituła przyznała Złote Skrzydła koleżankom Barbarze Bocian i Barbarze Świst za przygotowanie ekspozycji Sali Tradycji AP
- w kategorii „za całokształt działalności” przyznano Złote Skrzydła kolegom Grzegorzowi Bartkowiakowi i Kazimierzowi Hyjkowi.
Ponadto specjalne wyróżnienie Klub Seniorów Lotnictwa AP przyznał Krzysztofowi Maciejewskiemu za współudział w przygotowaniu ekspozycji Sali Tradycji.