2013-03-23 Zmiana wysokości składek członkowskich dla członków zwyczajnych, Kobylnica
Zarząd Aeroklubu Poznańskiego uchwałą z dnia 23 marca 2013 r. zmienił zasady opłacania składek członkowskich dla członków zwyczajnych AP będący jednocześnie członkami Klubu Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Poznańskiego. Dla członków spełniających ww. kryterium składka miesięczna wynosi 30 zł.

Warunki przyjęcia do KSL Aeroklubu Poznańskiego:
Członkiem Klubu Seniorów Lotnictwa może zostać osoba spełniająca następujące warunki:
a/ mająca za sobą: - co najmniej 10-letni okres pracy, służby lub działalności lotniczej, - ukończonych 50 lat życia.
b/ będąca w przeszłości (lub aktualnie): - pracownikiem lub żołnierzem lotnictwa, niezależnie od pełnionej funkcji, - działaczem społecznym w organizacjach lotniczych, - pracownikiem naukowym, literatem, publicysta, dziennikarzem, plastykiem itp. wyspecjalizowanym w zagadnieniach lotniczych, - modelarzem lotniczym i kosmicznym lub działaczem tej dziedziny.
Członków Klubu przyjmuje Zarząd KSL Aeroklubu Poznańskiego.

(Zob.: Regulamin Klubów Seniorów Lotnictwa - uchwała Zarządu Aeroklubu Polskiego Nr 353/17/XVI/2008 z dnia 09.06.2008r).