2013-03-24 Walne Zgromadzenie Aeroklubu Poznańskiego, Swarzędz
W dniu 24 marca 2013 r. w Auli Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Poznańskiego.

Zebranie otworzył Prezes Aeroklubu Poznańskiego - Andrzej Politowicz.
Obradom przewodniczył - Tomasz Szczot wraz członkami Prezydium: Katarzyną Żmudzińską i Krzysztofem Konowalskim.
W zgromadzeniu uczestniczył, zaproszony przez Zarząd AP, gen. Czesław Mikrut - Naczelnik Delegatury ULC w Poznaniu.

Zgromadzenie przyjęło sprawozdania władz Aeroklubu: Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, z działalności za lata 2011-2012.

Ponadto zebrani dokonali wyboru delegatów Aeroklubu Poznańskiego na zjazdy krajowe Aeroklubu Polskiego. Delegatami na 2-letnią kadencję zostali: Radosław Górzeński, Piotr Haberland i Andrzej Politowicz.

Podczas Walnego Zgromadzenia osobom szczególnie zasłużonym dla Stowarzyszenia nadano godność członka honorowego Aeroklubu Poznańskiego. Członkami honorowymi Aeroklubu Poznańskiego zostali: Jerzy Gabryelewicz, Jerzy Makula oraz Sławomir Pomietlak.

Wręczono także wyróżnienia "Złotego Skrzydła" za rok 2012. Za "całokształt działalności" Kapituła nagrodziła instr. pil. Romana Wawrzyniaka, w kategorii "osiągnięcie sportowe roku" w Kapituła przyznała dwa Złote Skrzydła koleżankom Magdalenie Stróżyk i Katarzynie Żmudzińskiej, a tytuł "działacz roku" przypadł Markowi Kaczmarczykowi.

Porządek Walnego Zgromadzenia - pobierz

Sprawozdania sekcji za lata 2011-2012.
Sprawozdanie Sekcji Mikrolotowej - pobierz
Sprawozdanie Sekcji Balonowej - pobierz