2013-03-01 Kontrola Wiedzy Teoretycznej dla instruktorów , Kobylnica
W dniu 1 marca 2013 r. na lotnisku w Kobylnicy o godzinie 18:00 odbędzie się Kontrola Wiedzy Teoretycznej dla instruktorów w Aeroklubie Poznańskim.

Przed przystąpieniem do egzaminu należy posiadać przy sobie komplet dokumentów lotniczych celem weryfikacji wpisów w systemie Isolda, kserokopie dokumentów, które uległy zmianom od ostatniej aktualizacji danych oraz dowody wniesienia opłaty na konto Aeroklubu Poznańskiego: 60 zł opłata za KWT oraz 100 zł opłata za loty dla członków wykonujących loty na sprzęcie Aeroklubu Poznańskiego w sezonie 2013 (dwa osobne przelewy).

Opłata za KWT w roku 2013 nie zawiera ubezpieczenia NW. Ubezpieczenie takie nie będzie wymagane przez Aeroklub Poznański. Członkowie chcący posiadać ubezpieczenie NW mogą zawrzeć umowę we własnym zakresie lub skorzystać z ubezpieczenia NW oferowanego wraz z legitymacją członkowską przez Aeroklub Polski - link.