2012-07-01 Toruńsko-Inowrocławskie Zawody Balonowe 2012, Toruń/Inowrocław
W dniach 28 czerwca – 1 lipca 2012r. Beata Choma z Aeroklubu Poznańskiego wraz z załogą w składzie: Andrzej Skrzypczak, Magda Moskalska i Ania Grebieniow, wzięła udział w III Toruńsko - Inowrocławskich Zawodach Balonowych organizowanych przez Aeroklub Pomorski w Toruniu przy współpracy z Aeroklubem Kujawskim w Inowrocławiu. W zawodach wzięło udział 18 załóg, w tym 6 z Litwy. Beata Choma, startująca balonem SP-BEA Tyskie zajęła 10 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 2 miejsce w locie o Puchar Inowrocławskich Zawodów Balonowych. Była także najlepsza spośród startujących w zawodach kobiet.

Zobacz galerię zdjęć.