2011-12-20 Lądowisko Św. Mikołaja, Kobylnica
W dniach 19-20 grudnia 2011 r. na lotnisku w Kobylnicy artyści Studia Animacji i Piosenki Artystycznej (SAPART) zorganizowali imprezę pod nazwą Lądowisko Św.Mikołaja. W ramach akcji na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego lądował "specjalny śmigłowiec" (Robinson R-44) ze Św.Mikołajem. W roli Pomocnika Św. Mikołaja wystąpił pilot Aeroklubu Poznańskiego - Stefan "Rudolf" Bachanowicz.
Impreza przeznaczona była dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczęszczających do przedszkoli i szkół zlecających akcję.

Zobacz materiał Telewizji WTK (Puls Dnia 19.12.2011 18'30" - 21'00") z pobytu Św. Mikołaja na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego.
Zdjęcia zamieszczone w artykule: