2011-11-09 Sztandar dla 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego, Poznań / Krzesiny
W dniu 9. listopada 2011 r. przed poznańskim ratuszem odbyły się centralne obchody piątej rocznicy eksploatacji samolotu wielozadaniowego F-16 w Siłach Powietrznych RP oraz uroczysty akt wręczenia sztandaru 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego.
Obchody rozpoczęła msza święta w Kolegiacie Poznańskiej, po której punktualnie o godz. 12.00 na Rynku odbyła się ceremonia wręczenia krzesińskiej Bazie sztandaru.
31. Baza otrzymała sztandar od społeczności lokalnej reprezentowanej przez Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego, a wśród Fundatorów sztandaru znalazł się także Aeroklub Poznański.
Matką chrzestną sztandaru została Elżbieta Majewska, a ojcem chrzestnym członek honorowy Aeroklubu Poznańskiego Bernard Buchwald.