Loty widokowe - szybowiec FOX

Aeroklub Poznański zaprasza do wykonania lotu akrobacyjnego wysokowyczynowym szybowcem MDM-1 FOX!

Lot akrobacyjny szybowcem to wspaniały pomysł na niepowtarzalny prezent dla wszystkich szukających mocnych wrażeń!

UWAGA: Loty szybowcowe wykonujemy od 1. kwietnia do 30. września. Jednocześnie informujemy, że zamówienia można składać przez cały rok. Loty zamawiane w okresie zimowym będziemy realizować od wiosny 2017 roku.

Loty wykonujemy polskim szybowcem akrobacyjnym FOX. Szybowiec jest dwumiejscowy, o konstrukcji laminatowej. Oprócz podziwiania wspaniałych widoków, pasażer może poczuć się jak wyczynowy pilot akrobacyjny biorący udział w zawodach (UWAGA: loty pasażerskie na akrobacje wykonujemy tylko dla osób pełnoletnich).

MDM-1 FOX

Lot, który proponujemy to jedna strefa akrobacyjna, czyli hol szybowca za samolotem na wysokość 1000 - 1200 metrów nad ziemią w celu wykonania szeregu akrobacji przez szybowiec. Po wyczepieniu, szybowiec cały czas zbliża się do ziemi. Loty wykonujemy nad lotniskiem Poznań/Kobylnica. ZOBACZ JAK WYGLĄDA LOT AKROBACYJNY NA FILMIE PONIŻEJ. Loty pasażerskie będziecie mogli wykonać Państwo z zawodnikami i medalistami mistrzostw Polski i świata w akrobacji szybowcowej, którzy są instruktorami w naszym Aeroklubie.

Mapa dojazdu na lotnisko Poznań/Kobylnica.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK ZAMÓWIĆ LOT

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 500 123 367 lub pisząc na loty@aeroklub.poznan.pl

Ceny za lot (obowiązują od 28.11.2016):

Voucher na 1 lot akrobacyjny szybowcem FOX z terminem ważności do 30.09.2017 – 700 zł

Ze względu na konieczność zgrania kilku elementów potrzebnych do zorganizowania startów szybowcowych, zapraszamy na loty tylko w wyznaczonych terminach (głównie w weekendy) oraz zastrzegamy sobie prawo do odwołania organizacji lotów z powodu nieodpowiednich warunków atmosferycznych lub stanu technicznego statków powietrznych.

Aeroklub Poznański - Certyfikowany Przewoźnik Lotniczy AOC Nr PL 016A/15.

Trening - Mirek Wrześniewski, Glider MDM-1 Solo Fox. TORUŃ 22 lipca 2014. from Biardix on Vimeo.