Sprzedaż paliw na EPPK

W sprzedaży detalicznej znajduje się paliwo lotnicze AVGAS 100LL dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Aktualna cena za 1 litr paliwa AVGAS 100LL:
- bez akcyzy 5,77 PLN netto (7,10 PLN brutto)
- z opłaconą akcyzą 7,56 PLN netto (9,30 PLN brutto)

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko po okazaniu dokumentu AKC-PR upoważniającego podmiot do tankowania paliwa zwolnionego z opłaty podatku akcyzowego (art. 32 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku akcyzowym). Kopię dokumentu AKC-PR można przesłać drogą mailową na adres: camo@aeroklub.poznan.pl

Istnieje możliwość zapłaty gotówką lub kartą płatniczą (preferowana forma zapłaty to karta płatnicza).

Obsługa Stacji Paliw
tel. + 48 508 445 712
tel. + 48 500 123 705

Tankowanie możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzianch 9.00 - 16.00. W pozostałych terminach wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. W celu potwierdzenia dostępności paliwa, mile widziany jest kontakt przed każdym planowanym tankowaniem.

Refuel at EPPK!

We are glad to inform, that it is possible to refuel your aircraft at EPPK. We offer You AVGAS 100LL.

The price is 7,56 PLN netto for 1 liter (9,30 PLN brutto)[about €2.3].

It is possible to pay with cash or credit card, but we prefer credit card payment.

To arrange your arrival please contact us via e-mail: wojciech.muszynski@aeroklub.poznan.pl

Fuel Station Service
mobile. + 48 508 445 712
mobile. + 48 500 123 705

Please contact us by email or phone before each refueling.

Zlot Gigantów 2018