Sprzedaż paliw na EPPK

W sprzedaży detalicznej znajduje się paliwo lotnicze AVGAS 100LL dla klientów instytucjonalnych.

Aktualna cena za 1 litr paliwa AVGAS 100LL:

bez akcyzy 7,97 PLN netto (9,80 PLN brutto)

z akcyzą 9,93 PLN netto (12,21 PLN brutto)

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko podmiotom do tego uprawnionym, po wcześniejszym uzgodnieniu.
Po tankowaniu prosimy o przesłanie uzupełnionego potwierdzenia odbioru wyrobów zwolnionych od akcyzy na adres potwierdzenie@aeroklub.poznan.pl.
Płatność za paliwo odbywa się na podstawie wystawionej przez Aeroklub Poznański faktury VAT.

Zgłaszanie tankowania
tel. +48 539 029 759

Tankowanie możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00. W pozostałych terminach wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W celu potwierdzenia dostępności paliwa, mile widziany kontakt przed każdym planowanym tankowaniem.

Refuel at EPPK!

We are glad to inform, that it is possible to refuel your aircraft at EPPK. We offer You AVGAS 100LL.

The price is 9,93 PLN netto for 1 liter (12,21 PLN brutto)

Credit card payment.

Fuel Station Service
mobile +48 539 029 759

Please contact phone before each refueling.

Zlot Gigantów 2019