2015-04-20 Dofinansowanie działalności sportowej członków AP w roku 2015, Kobylnica
Zarząd Aeroklubu Poznańskiego celem rozpoznania potrzeb zaprasza członków Aeroklubu do składania wniosków o dofinansowanie działalności sportowej w roku 2015.

Wnioski można składać w zakresie:
- dofinansowania organizacji zawodów przez sekcje specjalnościowe Aeroklubu Poznańskiego,
- udziału poszczególnych członków Aeroklubu Poznańskiego w treningach, zgrupowaniach i zawodach krajowych oraz międzynarodowych,
- zakupu sprzętu niezbędnego do udziału w rywalizacji sportowej.

Warunki składania wniosków:
1. Wnioski należy złozyć na przygotowanym formularzu - pobierz formularz.
2. Warunkiem rozpatrzenia indywidualnych wniosków członków Aeroklubu Poznańskiego jest ich akceptacja przez radę danej sekcji specjalnościowej, której członkiem jest Wnioskodawca.
3. Wnioski należy złożyć w sekretariacie Aeroklubu, ewentualnie podpisane skany przesłać drogą mailową na adres: info@aeroklub.poznan.pl - tytuł maila: "Dofinansowanie Aeroklub Poznański 2015".
4. Nieprzekraczalny termin składania wniosków: 20 kwietnia 2015 r.

Termin rozpatrzenia wniosków: 5 maja 2015 r.
W przypadku pozytywnej oceny większej liczby wniosków, dla których łączna kwota wnioskowanej dotacji przekroczy poziom zaplanowanych przez Zarząd Aeroklubu Poznańskiego środków finansowych, dopuszcza się możliwość udzielania dotacji w kwocie mniejszej niż wskazano we wniosku.