2011-10-05 XV Mistrzostwa Polski w Spadochronowej Akrobacji Zespołowej RW-4, Bednary
W dniach 5-7 października r. na lotnisku w Bednarach odbyły się XV Mistrzostwa Polski w Spadochronowej Akrobacji Zespołowej RW-4.
Pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych udało się rozegrać wszystkie rundy zawodów. Po 10-tej finałowej kolejce sędziowie ogłosili wyniki zawodów: miejsce I - OSWRiS (Ośrodek Szkolenia Wysokościowo-Ratowniczego i Spadochronowego) 1 (96 pkt.), miejsce II - FLITE CLUB (81 pkt.), miejsce III - SKY CAMP (80 pkt.), miejsce IV - OSWRiS 2 (48 pkt.), miejsce V - Maverick (36 pkt.)
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w mistrzostwach.