Loty widokowe - szybowiec Puchacz

Lot szybowcem to wspaniały pomysł na niepowtarzalny prezent!
Aeroklub Poznański zaprasza do wykonania lotu szybowcem SZD 50-3 Puchacz!

UWAGA: Loty szybowcowe wykonujemy od 1. kwietnia do 31. sierpnia. Jednocześnie informujemy, że zamówienia można składać przez cały rok. Loty zamawiane w okresie zimowym będziemy realizować od wiosny 2018 roku.

Loty wykonujemy polskim szybowcem szkolnym Puchacz. Szybowiec jest dwumiejscowy, o konstrukcji laminatowej.
(UWAGA: minimalny wiek dziecka - 12 lat - lot za zgodą opiekuna)
.

SZD 50-3 Puchacz

Proponujemy 2 warianty lotów:
1. Lot po kręgu - czas około 4 - 7 min (w zależności od warunków meteorologicznych w danym dniu), start za wyciągarką (specjalnie przystosowany pojazd), po wyczepieniu szybowiec cały czas zbliża się do ziemi.
2. Lot na termikę - czas trwania około 20 min (w zależności od warunków meteorologicznych w danym dniu), start za samolotem, w locie osiąga się większe wysokości niż po starcie za wyciągarką.
Loty wykonujemy w rejonie lotniska Poznań/Kobylnica.
Loty szybowcem będziecie mogli wykonać Państwo z zawodnikami i medalistami mistrzostw Polski i świata w akrobacji szybowcowej, którzy są instruktorami w naszym Aeroklubie.

Mapa dojazdu na lotnisko Poznań/Kobylnica.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK ZAMÓWIĆ LOT

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 500 123 367 lub pisząc na loty@aeroklub.poznan.pl

Ceny za lot:
Voucher na 1 lot szybowcem Puchacz po kręgu z terminem ważności do 31.08.2018 – 250 zł
Voucher na 1 lot szybowcem Puchacz na termikę z terminem ważności do 31.08.2018 – 420 zł

Ze względu na konieczność zgrania kilku elementów potrzebnych do zorganizowania startów szybowcowych, na loty szybowcowe zapraszamy wyłącznie w terminach wyznaczonych przez aeroklub oraz zastrzegamy sobie prawo do odwołania lotów ze względu na złe warunki atmosferyczne lub z przyczyn technicznych.

Aeroklub Poznański - Certyfikowany Przewoźnik Lotniczy AOC Nr PL 016A/15.