Loty widokowe balonem

Lot balonem!
Przeżyj niezapomnianą przygodę.

2

Aeroklub Poznański zaprasza do wykonania lotu widokowego balonem na ogrzane powietrze w rejonie Poznania.

2

O locie balonem decydują przede wszystkim warunki pogodowe: umiarkowany wiatr, dobra widzialność, brak opadów deszczu bądź śniegu.
Osoby posiadające wykupiony voucher po uzgodnieniu terminu lotu dojeżdżają na lotnisko Poznań/Kobylnica. Balon startuje z macierzystego lotniska Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy lub z innego miejsca w rejonie lotniska wyznaczonego przez pilota (decyduje kierunek wiatru w danym dniu). Lot odbywa się najczęściej na wysokości 300-400 m nad poziom terenu. Balon ląduje w miejscu wybranym podczas lotu przez pilota. Za balonem cały czas podąża samochód z przyczepą. Następnie balon jest składany i pakowany, a pasażerowie przywożeni są z powrotem na lotnisko w Kobylnicy.

Mapa dojazdu na lotnisko Poznań/Kobylnica.

Cena voucherów:

1-godzinny lot balonem dla 2 osób (w koszu balonu mieszczą się 3 osoby: pilot + 2 pasażerów) w rejonie Poznania (do 20 km) z terminem ważności do 30.04.2018 - 1600 zł brutto.

Możliwy jest także start i lot balonem poza rejonem Poznania. Wówczas do kosztu lotu należy doliczyć koszty przejazdu samochodu z załogą i przyczepą balonową wg stawki 1,20 zł brutto za 1 km.

Latamy przez cały rok!
Termin lotu ustalamy indywidualnie!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK ZAMÓWIĆ LOT

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 512 041 915.
lub pisząc na loty@aeroklub.poznan.pl

Dane do przelewu:

Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej
62-006 Lotnisko Kobylnica

Bank Zachodni WBK S.A.
2 Oddział w Poznaniu
SWIFT WBKPPLPP
PL 78 1090 1346 0000 0001 1330 6828
Tytułem: "voucher na lot balonem z terminem ważności do 31.12.2017 - imię i nazwisko zamawiającego"

Aeroklub Poznański - Certyfikowany Przewoźnik Lotniczy AOC Nr PL 016A/15.