Nasze osiągnięcia
  W dniach 16-17 kwietnia 2011r. w Lesznie odbyły się otwarte ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski F2B (modele akrobacyjne na uwięzi) dla seniorów i juniorów, współorganizowane przez Aeroklub Poznański i Aeroklub Leszczyński. III miejsce zajął Janusz Węcławiak.
Zobacz wyniki i relację z imprezy.

W dniach 11-12 czerwca 2011r. w Lesznie odbyły się otwarte ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski F4B (modele makiet samolotów na uwięzi) dla seniorów i juniorów, współorganizowane przez Aeroklub Poznański i Aeroklub Leszczyński. I miejsce zajął Jerzy Grzelski, na II uplasował się Janusz Węcławiak. W grupie juniorów miejsca kolejno zdobyli Szymon Pilarski, Wojciech Ludwiczak i Piotr Stec. W zawodach brał też udział zawodnik z Niemiec - Lutz Richter z modelem samolotu Dornier D-28.
Zobacz wyniki imprezy.